Календарь

"Еуразия Барысына" қатысатын Қазақстан құрамасы анықталды

Еуразия Барысы
06-10-2015 11:13
«Қазақстан Барысы» қазақ күресін дамыту қоры, Қазақстан Республикасы қазақ күресі федерациясы, Спорттық жекпе-жек және күш қолданылатын спорт түрлері Конфедерациясы Жамбыл облысы әкімдігі және ҚР Мәдениет және спорт министрлігінің қолдауымен Қазақ күресінен ІІІ халықаралық «Еуразия Барысы» турнирін өткізеді. Үшінші рет өткелі отырған қазақ күресінің бәсекесі Қазақ хандығының 550 жылдық мерейтойына орайластырылып отыр.

Турнир 9-қазанда Тараз қаласындағы «Тараз-Арена» спорт сарайында сағат 11:00-де басталады. Оған 8 мемлекеттен 56 спортшы қатысады деп күтілуде. Белдесулер 55, 66, 74, 82, 90, - 100, +100 келі салмақ дәрежелері бойынша өтеді. Бұл жолғы додада Грузия, Қырғызстан, Польша, Ресей, Өзбекстан, Түркия, Моңғолия және Қазақстан құрамаларының балуандары командалық құрамда белдеседі.
Турнирдің жалпы жүлде қоры 18 800 000 теңгені құрап отыр.

1-орын – 9 400 000 теңге
2-орын – 5 640 000 теңге
3-орын – 3 760 000 теңге


Қазақ күресінен ІІІ халықаралық «Еуразия Барысы» турниріне қатысушылар:

I. Қазақстан құрамасында мына балуандар күреседі:

55 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:
Айдос Сейпілұлы, (Марат Нигматуллаев, қосалқы құрам)
66 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:
Бағдаулет Сәбитұлы, (Ғалымжан Абдрахманов, қосалқы құрам)
74 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:
Ринат Махмутов (Айдос Ғалымов, қосалқы құрам)
82 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:
Мақсат Мәзібаев (Сұңгат Закарияев, қосалқы құрам)
90 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:
Бекзат Ахметбеков, (Асыл Барменов, қосалқы құрам)
100 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:
Мұхит Тұрсынов, (Нұрым Сәлімгереев, қосалқы құрам)
100 келіден жоғары салмақ дәрежесі:
Айбек Нуғымаров (Бейбіт Ыстыбаев қосалқы құрам)


II. Моңғолия құрамасы:
55 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Батгал Сумия  
66 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Херден Ганбол  
74 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Одбаяр Ганбаатар  
82 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Дагвадорж Мунхбат  
90 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:  Тувшинжаргал Ган
100 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Джанчивдорж Бунддорж 
100 келіден жоғары салмақ дәрежесі: Давааням Алтангерел  


III. Грузия құрамасы:
55 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Иосеб Церцвадзе 
66 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Георгий Калдани  
74 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Каха Мамулашвили  
82 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Заур Гагнидзе  
90 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Паата Гвиниашвили  
100 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Георгий Коберидзе  
100 келіден жоғары салмақ дәрежесі: Бека Бердзенешвили  

IV. Түркия құрамасы:
55 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Ахмет Озбай  
66 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Искендер Озканоглу  
74 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Ибрагим Узун Халил  
82 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Илкер Гулдурен  
90 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Сахин Турсак  
100 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Юнусэмре Байндир  
100 келіден жоғары салмақ дәрежесі: Мурат Гемалмаз  

V. Польша құрамасы:
55 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Марек Ваврзкивич
66 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Бартоломей Гарбачик
74 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Филип Пузыра
82 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Козчински Радослав
90 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Трзешнивский Микола
100 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Пётр Сарек
100 келіден жоғары салмақ дәрежесі: Якуб Зарзечны

VI. Ресей құрамасы:
55 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Алексей Кузьменко
66 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Акоп Акопян
74 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Сергей Николаев
82 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Андрей Перевелюк
90 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Андрей Гусаров
100 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Дмитрий Минаков 
100 келіден жоғары салмақ дәрежесі: Максим Ширяев

VII. Өзбекстан құрамасы:
55 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Лализ Мажидов  
66 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Асадулло Бозоров  
74 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:  Камоладдин Расулов
82 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Алишер Кудайбердиев 
90 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Ильхом Жураев  
100 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:  Равшан Кусанов

100 келіден жоғары салмақ дәрежесі: Мухси Киссомиддинов 


VIII. Қырғызстан құрамасы:
55 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Кулынбек Естебаев
66 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Бозоров Асадулло
74 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Мирлан Ералиев, Кененбек Шамшидин улы
82 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Мадияр Нуркалык улы
90 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Нурбек Раймалы улы
100 келіге дейінгі салмақ дәрежесі: Тылек Куралов
100 келіден жоғары салмақ дәрежесі: Максим Стихин

Ұйымдастырушылар: «Қазақстан Барысы» қазақ күресін дамыту қоры, Қазақстан Республикасы қазақ күресі федерациясы, Спорттық жекпе-жек және күш қолданылатын спорт түрлері қауымдастығы
Қолдаушылар: Мәдениет және спорт министрлігі, Жамбыл облысының әкімдігі, «Нұр Отан» партиясы
Бас демеуші: «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ
Титулды демеуші: «КазМұнайГаз» Ұлттық компаниясы» АҚ


Последние новости